Czytanie dzieciom- 13 i 15 .06.2018r

13 i 15 czerwca 2018r. to kolejne spotkanie na Filiach Biblioteki Gminnej w Gostwicy i Olszanie w ramach akcji „Cała Polska czyta Dzieciom”. Przenieśliśmy się z Gniezna pierwszej legendarnej stolicy  Polski i zawędrowaliśmy do drugiej stolicy, a mianowicie do Krakowa i poznaliśmy legendę o „Smoku wawelskim”. Po przeczytaniu i wspólnej rozmowie  przyszła tradycyjnie pora na zabawę. Zamieniliśmy się w smoki i zatańczyliśmy smoczy taniec, tańczyliśmy do upadłego. A na koniec chwila relaksu i malowanie Wawelskich smoków. Przyjdźcie i zobaczcie istne oryginały. Na Filii w Olszanie w akcje czytania włączyły się wolontariuszki Agnieszka i Kinga z klasy VIII za Szkoły Podst. w Olszanie, za co im serdecznie dziękujemy.