Konkurs plastyczny – „Urodzinowa kartka dla Mojej Ojczyzny”

Biblioteka Gminna Filia Olszana zorganizowała dla uczniów Szkoły Podst. w Olszanie konkurs plastyczny pt. „Urodzinowa karta Dla Mojej Ojczyzny”. Zadaniem konkursowiczów było wykonanie kartki, pocztówki, której tematyka związana ma być z Niepodległością Polski, oraz życzenia dla Niej. Celem konkursu było uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę, rozwijanie talentów plastycznych i literackich,  rozwijanie tradycji patriotycznych, przynależności narodowej. Wzięło w nim udział ośmioro uczniów z klas od I-VIII. Jury w składzie pani Maria Szewczyk, Pani Janina Buczek i Pani Bożena Szlęk oceniła prace i przyznała miejsca. Nagrody- książki i dyplom wręczono wszystkim  uczestnikom  9 listopada 2018r. podczas uroczystości  z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Prace można obejrzeć na wystawie w naszej bibliotece. Zapraszamy.