Święto Pluszowego Misia -22.11.2018r.

Podegrodziu po W czwartek 22 listopada Biblioteka w Podegrodziu wraz z dziećmi  z Gminnego Przedszkola w raz kolejny  hucznie świętowała urodziny Pluszowego Misia.  Zaproszone przedszkolaki przyniosły ze sobą ulubione  przytulanki.  Na początek dzieci  wysłuchały historii powstania  niezwykłej maskotki - pluszowego misia. Miłą niespodzianką okazały się odwiedziny wolontariuszy w przebraniu postaci z bajek, którzy wspólnie z dziećmi brali udział w przygotowanych atrakcjach.  Nie zabrakło również głośnego czytania fragmentów książki „Miś Uszatek” Czesława Janczarskiego  oraz  zagadek i licznych zabaw w rytm muzycznych misiowych piosenek. Na zakończenie przedszkolaki zaśpiewały swoim misiom „Sto lat” i otrzymały słodki poczęstunek.