Światowy Dzień Pluszowego Misia w Gostwicy – 29.11.2017r.

Dnia 29 listopada 2017 roku obchodziliśmy w Bibliotece Gminnej Filia Gostwica Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci z klasy 0 ze Szkoły Podst. w Gostwicy przybyły do nas ze swoimi misiami. Maskotki były bardzo różne od malutkich po bardzo duże. Dzieci poznały historię powstania pluszowego misia. Kolejnym punktem uroczystości były konkurencje związane
z niedźwiadkami. Maluchy rysowały misia z zasłoniętymi oczami, szukały śladów misia
w bibliotece, układały misiowe puzzle i zabrały swoje misie w podróż kolorową chustą. Bawiliśmy się również przy piosence „Jadą, jadą misie”. Punktem kulminacyjnym było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Miś i Ja”. W konkursie wzięły udział wszystkie dzieci z klasy 0. Wśród 11 prac wybrano 1, 2 i 3 miejsce oraz dwa wyróżnienia.  A oto nasi zwycięzcy :

I miejsce Czub Igor,

II miejsce Gomółka Wojciech