Święto Pluszowego Misia – 24.11.2017r

Dnia 24 listopada 2017  roku dzieci z Gminnego Przedszkola w Podegrodziu oraz z Prywatnego Przedszkola ,,Kraina Bajek” po raz kolejny miały sposobność do zabawy z okazji Święta Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przybyły  do biblioteki  w towarzystwie swoich  ulubionych pluszowych przyjaciół. Na początku maluchy przedstawiły swoje maskotki, obejrzały prezentację związaną z historią  powstania pluszowego misia oraz  rozwiązywały zgadywanki o najpopularniejszych misiach. Wysłuchały opowiadania o jednej z niesamowitych przygód Kubusia Puchatka. Nie mogło również zabraknąć wspólnych tańców i zabaw ruchowych z przytulankami. Miłą niespodzianką dla przedszkolaczków były odwiedziny wolontariuszek w przebraniu postaci z bajek. Dzieci na zakończenie odśpiewały misiom sto lat oraz złożyły im serdeczne życzenia. Na pamiątkę otrzymały misiowe kolorowanki.