26 maj 2017r - Dzień Mamy

W  maju każdego roku przypada piękne święto z okazji Dnia Mamy. Biblioteka Gminna Filia Olszana także pamiętała  tym o  szczególnym dniu i 26 maja 2017r. zorganizowała dla dzieci z klasy 0 zajęcia, na których wszystko związane było z tym ważnym świętem. Czytaliśmy książkę Joanny Papuzińskiej pt. „Nasza mama czarodziejka” . Dzieci przygotowały także swoim rodzicom niespodziankę, własnoręcznie wykonaną laurkę w kształcie serca. Na zakończenie zaśpiewaliśmy piosenkę o mamie.

24 maja 2017r. na zajęciach w Bibliotece Gminnej Filia Gostwica dzieci z klasy 0 także przygotowały się do tego święta słuchając książki Joanny Papuzińskiej pt. „Nasza mama czarodziejka” oraz własnoręcznie wykonując  laurkę w kształcie serca z elementami quillingu.

Niespodziankę przygotowały także dzieci  lśapuzińskiej jka"iej z klasy 0 zajęcia, na których czytaliś