Warsztaty dla dzieci i młodzieży-„Nauka poprzez zabawę” 19.04.2017r

W dniu 19 kwietnia w Bibliotece odbyły się warsztaty czytelnicze dla dzieci  „Nauka poprzez zabawę”

Uczestnikami warsztatów była pierwsza klasa Szkoły Podstawowej w Przyszowej. Uczniowie sąsiedniej Gminy zapoznali się z pracą , działalnością i katalogiem naszej Biblioteki. Spotkanie przebiegło w niezwykle kreatywny i zajmujący sposób.

Pierwszoklasiści zostali podzieleni na dwa zespoły i odpowiadali na wylosowane pytania dotyczące znajomości postaci z baśni i wierszy. Jak zawsze podczas spotkania w obu zespołach widać było cień rywalizacji. Kolejne zadanie polegało na dopasowaniu odpowiedniego tytułu do ilustracji przedstawionej na załączonym obrazku. Z tym zadaniem uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze. Ostatnim zadaniem było wspólne rozwiązywanie krzyżówki, również związanej z postaciami bajkowymi. Spędzony wspólnie czas minął szybko i w bardzo miłej atmosferze. Na zakończenie dzieci otrzymały od pań bibliotekarek małe upominki.