Przedszkolaki na urodzinach Misia - 24.11.2016r

24 listopada dzieci z Przedszkola w Brzeznej uczestniczyły w Święcie  Pluszowego Misia. Biblioteka Gminna Filia Brzezna zorganizowała wiele ciekawych atrakcji, w których dzieci mogły brać udział. Zapoznały się z legendą powstania pierwszego Pluszowego Misia oglądając prezentację multimedialną.  Z prezentacji też dowiedziały się o sławnych Pluszowych niedźwiadkach
z całego świata oraz wysłuchały pięknego opowiadania o „Brzydkim Misiu”. W dniu tym rozstrzygnęliśmy również konkurs plastyczny pt. „Urodzinowa kartka dla Pluszowego Misia”. Wzięło w nim udział 22 dzieci zarówno z młodszej jak i ze starszej grupy. Przedszkolaki za swoje prace plastyczne otrzymały dyplom oraz książeczkę z bajkami. W grupie starszaków I  miejsce przypadło Darii Tomaszek,  II miejsce Julii Zwolińskiej  i III miejsce Hubertowi Fliszkiewiczowi, oraz dwa wyróżnienia dla Lenki Plata i Szymona Kumora. Nie zabrakło też gromkiego „Sto lat dla Misia” zaśpiewanego przez przedszkolaków, no i tortu.