Wiersze Wandy Chotomskiej - eliminacje do konkursu - 18.05.2016r

W dniu 18 maja  przedszkolaki ze Szkoły Podst. w Gostwicy i 19 maja przedszkolaki z Brzeznej wzięły udział w eliminacjach do Gminnego Konkursu Recytatorskiego pt. „Wierszy Wandy Chotomskiej”. Uczestnicy konkursu przygotowani przez swoje  wychowawczynie zaprezentowali widowni swoje talenty recytatorsko-aktorskie, jury natomiast miało za zadanie wybrać dwójkę dzieci, która będzie reprezentować swoje przedszkole w II etapie tegoż konkursu. Trzymamy za nich kciuki, bo to oni 10 czerwca wystąpią na scenie Biblioteki Gminnej w Podegrodziu by powalczyć o pierwsze miejsca. Dzieci za swój trud zostały nagrodzone, wszyscy, którzy wzięli udział w eliminacjach obdarowano dyplomem i pięknie ilustrowaną książką.