„Moja ulubiona postać z bajki” –ogłoszenie wyników

Dnia 12.12.2016 roku W Bibliotece Gminnej w Podegrodziu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt,, Moja ulubiona postać z bajki” adresowanego  do dzieci  klas I-III  Szkół Podstawowych. Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie:

-Pani Barbara Ruchała

-Pan Jacek Kula

-Pan Adam Misiewicz

Na konkurs wpłynęło  55  prac plastycznych z terenu Gminy Podegrodzie. Podczas oceniania prac Jury brało pod uwagę:

-ogólne wrażenia artystyczne,

-dobór i wykorzystanie materiałów,

-wkład pracy,

-walory artystyczne dzieła

-estetyka wykonania, kolorystyka itp.,

-oryginalny pomysł.

Po obejrzeniu prac Jury postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia dla poszczególnych dzieci:

I miejsce: Katarzyna Koszyk

II miejsce: Joanna Zaczyk, Nadia Różańska

III miejsce: Amelia Zielińska, Liliana Dyrek

Wyróżnienie: Katarzyna Smoleń, Nicola Olchawa

Dzieci nagrodzone i wyróżnione otrzymały  dyplomy i nagrody rzeczowe a pozostali uczestnicy dyplomy i nagrody pocieszenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu jak również opiekunom, za poświęcony czas i włożoną pracę.