Urodziny Pluszowego Misia 25.11.2016

25 listopada dzieci z klasy 0 ze szkoły Podst. w Olszanie i Gostwica zostały zaproszone do Biblioteki Gminnej Filia w Olszanie  i Gostwicy na Urodziny Pluszowego Misa. Dzieci oglądając prezentacje  multimedialną zapoznały się z legendą powstania pierwszego Pluszowego Misia oraz wysłuchały pięknego opowiadania o „Brzydkim Misiu”. Uczestniczyły w porannej gimnastyce ze swoim Misiem, zabawach muzyczno-ruchowych, oraz nauczyły się piosenki „Ja mam Misia Pluszowego”. Maluszki ochoczo wzięły się też za namalowanie  portretu swoich pluszowych przyjaciół. Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Urodzinowa kartka dla Pluszowego Misia”. W każdej fili wzięło udział kilkanaścioro dzieci, które za swoje prace otrzymały dyplom oraz książkę. Prace wykonane przez dzieci można oglądać w bibliotece. A jak to na urodzinach bywa nie zabrakło też łakoci, którymi  poczęstowaliśmy naszych miłych gości.