Konkurs czytelniczy

24 czerwca 2016r. podczas zakończenia roku szkolnego w Szkole Podst. w Olszanie ,Gostwicy i Brzeznej wręczone zostały nagrody uczestnikom konkursu czytelniczego pt.  „Zmierz się z twórczością Małgorzaty Musierowicz”. Konkurs  zorganizowała Biblioteka Gminna Filia Olszana ,Filia Gostwica i Filia Brzezna trwał od listopada do czerwca, skierowany był do czytelników z klas od IV-VI. Miał on na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych, wzbogacanie i pogłębianie przeżyć estetycznych, integrację młodzieży i sięganie po książki zapomniane. Wzięło w nim udział kilku uczestników. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, książkę oraz kubek i zestaw długopisów z hasłem konkursu. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom. Miłą pamiątką po konkursie jest wystawa prac, plakatów zachęcających do czytania książek Małgorzaty Musierowicz. Mamy nadzieję, że kolejne konkursy przyciągną większą liczbę chętnych.