Eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Wierszy Wandy Chotomskiej” - 20.05.2016r.

Przedszkolaki ze szkoły Podst. w Olszanie wzięły udział w eliminacjach do Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Wierszy Wandy Chotomskiej”. Uczestnicy przygotowani przez panią Ludwikę Niemiec zaprezentowali widowni swoje talenty recytatorsko-aktorskie, jury natomiast miało za zadanie wybrać dwójkę dzieci, która będzie reprezentować swoje przedszkole w II etapie tegoż konkursu. Najwyższe noty i ogromne brawa powędrowały do Potoniec Amelki za wiersz pt. „Dziurki w serze” oraz Potoniec Wojtusia za wiersz pt. „Kurczę blade”. Trzymamy za nich kciuki, bo to Oni 10 czerwca wystąpią na scenie Biblioteki Gminnej w Podegrodziu by powalczyć o pierwsze miejsca. Za udział w konkursie dzieci zostały nagrodzone, dyplomem i ilustrowaną książką.