Spotkanie autorskie z Beata Ostrowicką-29.05.2015r.

Spotkanie autorskie pt."Z książką na walizkach".
Zaproszona do Biblioteki młodzież gimnazjalna spotkała się z pisarką książek dla dzieci i młodzieży panią Beatą Ostrowicką.Pani Beata szybko nawiązała dobry kontakt z uczestnikami spotkania, mówiąc im o sobie i bohaterach swoich niezwykłych książek .Autorka przedstawiła też pokrótce proces powstawania książki-od pomysłu rodzącego się w głowie autora po pojawienie się jej na półce w księgarni. Pokazała zgromadzonym uczestnikom jedną ze swoich książek w formie arkusza wydawniczego i osobno zaprezentowała okładkę przed oprawieniem w nią książki. Młodzież miała możliwość zakupu książek i otrzymania autografu z osobistą dedykacją. Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze i zapewne na długo pozostanie w pamięci.