Biblioteka Gminna

w Podegrodziu

Get Adobe Flash player

Eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego – 17,22 i 23 maja-2019r

17, 22 i 23 maja 2019r. Biblioteka Gminna Filia Olszana, Gostwica i Brzezna  przeprowadziła eliminacje do Gminnego konkursu recytatorskiego pt. „Co słonko widziało…- wiersze Marii Konopnickiej” . Konkurs skierowany był do dzieci 5-6 letnich. Na Filii w Olszanie w eliminacjach wzięło udział pięcioro  dzieci z klasy  0 ze szkoły Podst. , na Filii w Gostwicy  czworo dzieci z klasy 0 i na Filii Brzezna 12 dzieci z Gminnego Przedszkola w Brzeznej. Wszyscy uczestnicy konkursu  wykazali się ogromnym talentem recytatorsko- teatralnym  więc nagrodzeni zostali  dyplomem, książeczką i słodyczami. W Olszanie do finału konkursu  przeszła Ania Zosia W. i Roksanka Ch. , przedstawią wiersze pt. „Żuczek”
i „Oj kłopoty to nie żarty” .W Filii Gostwica do finału dostały się Kinga S. i Julia P., przedstawiają wiersze pt.  „Pranie”
i Jadą, jadą dzieci drogą”. W Filii Brzezna  komisja wybrała Lenkę S. i Tosię T. przedstawią wiersze pt. „Pana Micia na osiołku”  i „Tęcza”. Wszystkim biorącym udział w eliminacjach serdecznie gratulujemy,  a dzieciom które dostały się do  finału  życzymy kolejnych sukcesów na deskach  Biblioteki Gminnej w Podegrodziu.