Serdecznie zapraszamy do nowej siedziby

Poniedziałek   7:30 - 18:00
           Wtorek   7:30 - 18:00
             Środa   7:30 - 18:00
       Czwartek   7:30 - 18:00
            Piątek   7:30 - 18:00

Kochani Czytelnicy!

Serdecznie zapraszamy do naszej Czytelni Czasopism, dostępnej w godzinach pracy biblioteki. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż oprócz prasy dla dorosłych o różnorodnej tematyce oferujemy magazyny młodzieżowe oraz czasopisma dla dzieci. Czytelnia jest wyposażona w wygodne sofy oraz stoliki, gdzie oprócz dostępnej prasy można przeczytać dobrą lekturę. Specjalnie dla naszych Czytelników udostępniamy prasę codzienną, miesięczniki i kwartalniki oraz wydawnictwa lokalne. Poniżej zamieszczamy spis czasopism dostępnych w naszej pięknej bibliotece.

Prasa codzienna: Gazeta Krakowska ,Rzeczpospolita

Dwutygodnik : Przyjaciółka

Miesięczniki : Poradnik domowy, Poznaj Świat, Wiedza i życie, Sądeczanin, Poradnik              bibliotekarza

Czasopisma dziecięce: ABC, Kumpel, Świerszczyk, Promyczek