Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego  „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia . Z tej okazji Biblioteka Gminna w Podegrodziu zorganizowała konkurs plastyczny dla grup przedszkolnych oraz klas „0”. Konkurs polegał na wykonaniu plakatu przedstawiającego postać ulubionego misia – bohatera literatury dziecięcej.          Na konkurs wpłynęło 16 niezwykłych prac, wykonanych różnorodnymi technikami  plastycznymi. Bardzo trudno było wybrać te najpiękniejsze, dlatego powołana Komisja Konkursowa postanowiła przyznać równorzędne nagrody      dla wszystkich uczestniczących w konkursie grup przedszkolnych, klas „0”             w postaci pamiątkowych dyplomów oraz nagród książkowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz opiekunom, za poświęcony czas oraz włożoną pracę.

Gratulujemy wrażliwości artystycznej i życzymy dalszych sukcesów.

W związku z sytuacją epidemiczną, o sposobie przekazania nagród poinformujemy w późniejszym terminie.